Areál čerpací stanice Benzina
Olšanská 2,Praha 3

Tel.číslo : +420 776 612 460

Firma Dragon-Car
ičo : 29182301
email : dragon-car@seznam.cz
Logo

Logo

Rubriky

Firma Dragon-Car Vám představuje první bezdotykové mytí aut v Praze.

Po rekonstrukci boxu, která proběhla v prosinci 2011 byla nainstalována technologie bezdotykového mytí aut. PRVNÍ BEZDOTYKOVÉ MYTÍ AUT V PRAZE jsme pro Vás otevřeli NON STOP.Od 18 hod - 9 hod je myčka k dispozici samoobslužně. 9 hod - 18 hod Vám umyje a vyčistí auto obsluha myčky.

Máte možnost si na našem telefonním čísle +420 776 612 460 zarezervovat den i čas vaší návštěvy.Vyhnete se tak zdlouhavému čekání než na vás příjde řada.
První ruční bezdotykové NON STOP mytí aut v Praze.Automyčka Expres - Olšanská ulice - areál čerpací stanice Benzina tel: +420 776 612 460
Propracovaná technologie a čtyři mycí programy stačí k dokonalému umytí a konzervaci vašeho vozidla pouze použitím tlakové trysky,bez houby,kartáčů a jiných mechanických prostředků což znamená bez škrábanců na povrchu laku.

Pravidelné mytí tímto systémem zaručuje trvalé ošetření laku,čistotu a lesk vašeho automobilu.

Možnost mytí motocyklů,automobilů s nástavbami (policie,záchranná služba,taxi..)

Levná,rychlá a efektivní údržba vašeho vozidla,kvalitní konzervace pocelý rok pouze za použití prášku,změkčené vody a polymerů.

Posledním programem je opláchnutí celého povrchu změkčenou vodou bez minerálů a nečistot.Tímto docílíte osušení a vysokého lesku.
Povrch karoserie s leským efektem vytvoří vosk na bázi polymerů který je nanášen pomocí horké a změkčené vody.

Cena za mytí závisí na velikosti vozidla.

Velké vozidlo - delší a dražší mytí.

Malé vozidlo - kratší a levnější mytí.

Cena a efektivnost mytí záleží na využití tlaku vody,schopnosti obsluhy a míry zašpinění.

Využití mycího boxu do minimální vnější teploty pod -8C
Zařízení zapnete vhozením mincí 10,20 a 50 Kč nebo žetonů do mincovníku.Zařízení automaticky snižuje stav počítadla poměrně k ceně a době zvoleného programu.Podle potřeby zvolte jeden z programů.

BEZDOTYKOVÉ MYTÍ - horká změkčené voda s práškem.
Stiskněte tlačítko 2. a nejprve proveďte ostřik celého vozu.Vozidlo důkladně myjte tlakem vody až do dosažení požadovaného výsledku.(shora dolů).Konec pistole veďte ve vzdálenosti 5 - 50 cm od karoserie pod různými úhly podle stupně znečištění.

OPLACHOVÁNÍ - voda ze sítě.
Stiskněte tlačítko 3. a důkladně opláchněte zbytky od chemikálií a nečistot z celé karoserie.(shora dolů),vzlášť důkladně opláchněte štěrbiny u oken,dveří a zavazadlového prostoru.KOnec pistole držte ve vzdálenosti asi 50 cm.

KONZERVACE POLYMEREM - horká změkčená voda s polymerem.
Stiskněte tlačítko 4. začněte shora a začněte nanášet horký poly,er na celé vozidlo.KOnec pistole veďte ve vzdálenosti asi 30 - 50 cm.

LEŠTĚNÍ - VYSUŠENÍ - demineralizovaná voda se sušící látkou.
Stiskněte tlačítko 5. Začněte shora dolů důkladně vozidlo splachovat pro dosažení konečného efektu.(lesku bez skvrn)Konec pistolu držte ve vzdálenost 30 - 50 cm.
Zařízení zapnete vhozením mincí 10,20 a 50 Kč nebo žetonů do mincovníku.Zařízení automaticky snižuje stav počítadla poměrně k ceně a době zvoleného programu.Podle potřeby zvolte jeden z programů.

BEZDOTYKOVÉ MYTÍ - horká změkčené voda s práškem.
Stiskněte tlačítko 1. a nejprve proveďte ostřik celého vozu.Vozidlo důkladně myjte tlakem vody až do dosažení požadovaného výsledku.(shora dolů).Konec pistole veďte ve vzdálenosti 5 - 50 cm od karoserie pod různými úhly podle stupně znečištění.

OPLACHOVÁNÍ - voda ze sítě.
Stiskněte tlačítko 2. a důkladně opláchněte zbytky nečistot z celé karoserie.(shora dolů),zvlášť důkladně opláchněte mezery u oken,dveří a zavazadlového prostoru.Konec pistole držte ve vzdálenosti asi 50 cm.

KONZERVACE POLYMEREM - horká změkčená voda s polymerem.
Stiskněte tlačítko 3. začněte shora a začněte nanášet horký polymer na celé vozidlo.Konec pistole veďte ve vzdálenosti asi 30 - 50 cm.

LEŠTĚNÍ - VYSUŠENÍ - demineralizovaná voda se sušící látkou.
Stiskněte tlačítko 4. Začněte shora dolů důkladně vozidlo splachovat pro dosažení konečného efektu.(lesku bez skvrn)Konec pistole držte ve vzdálenost 30 - 50 cm.

Spokojenost s bezdotykovým mytím aut.

Vynikající (43 | 75%)
Dobrý (4 | 7%)
Nedostatečný (10 | 18%)
Smluvní přeprava osob -Pohodlně ,bezpečně,rychle a diskrétně Vás odvezeme na místo určení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one